
3-10 Days
ΡOKA 5/20 ΜΜ ΛΕΥΚΟ 100 ΤΕΜ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-48000
0,93€
Ex Tax: 0,93€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡOKA 5/20 ΜΜ ΛΕΥΚΟ 100 ΤΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +75°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100\300 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,065kg |
| Νούμερο Προϊόντος | 5\20 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυαιθυλένιο & Ατσάλι/ PE & Steel |
| Ύψος | 6mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
